středa 28. května 2014

Tusal 2014 - stav dne 28. 5. 2014

Před chvílí jsem si uvědomila, že je dnes nov a že bych měla vyfotografovat svoji "tusalovou" skleničku. Jak už to tak bývá, kapacita baterie ve fotoaparátu byla skoro na nule, ale několik snímků se mi podařilo.

V období od posledního novu jsem se věnovala háčkování a tak nějaké zbytky přibyly. Snažím se pracovat úsporně a tak nechávám konce příze v nezbytně nutné velikosti.
 
 
Musím se přiznat, že za poslední dva týdny jsem do skleničky nic nepřidala, nemám na ruční práce čas. I poslední háčkování čeká na dokončení, asi bych s tím měla něco udělat, bude konec měsíce:-)
 
 
Skleničku budu plnit do příštího tusalu, pak ji znovu vysypu:-) a začnu od nuly.
 
Hezké dny. Zuzana

5 komentářů:

 1. I tak jsi byla pilná Zuzko, jako včelička. Já háčkuji už od té chvíle, co jsem se přihlásila do výzvy u Janky. Začala jsem tašku batůžek, ale pak se mi ozvala důchodkyně Anuška, pro kterou má taška poletí a začala jsem znova. Zrovna finišuji, už mi chybí jen ucha a poletí! Mávám za vodu Ucha nevím, jak vymyslím, ty mi dají asi zabrat. Měj se hezky Marcela

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Marcelko, měla jsem čas na tvoření, teď už to bude horší. Také jsem chtěla tašku do výměny háčkovat, ale nakonec jsme se domluvily na šité - už mám látku a snad v neděli zasednu k šicímu stroji - mám domluvený delší termín na odeslání. Ahoj a mávám a mávám....a ta ucha určitě dobře vyřešíš:-)

   Smazat
 2. Zuzi, co je to ten tusal? Nějak se neorijentuju, proč schováváš ty konečky přízí.
  Já tu tašku háčkuju, bude taková zábavná, veselá nákupní. Snad se bublince bude líbit.....Jen nevím, jestli to vystíhám do konce května. :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Zuzanko, jsi opravdu pilná :-)) Já jsem svou tašku dnes poslala, tak snad se bude líbit.....

  OdpovědětSmazat

Děkuji za návštěvu a za vložený komentář. Zuzana