pátek 11. března 2016

MEYER Deon

se narodil a žije v Jihoafrické republice, vystudovat historii a tvůrčí psaní, pracoval jako redaktor či textař v reklamní agentuře. První povídky publikoval v časopisech, napsal několik románů a některé ze svých povídek přepracoval do podoby televizních scénářů.

Ďáblova hora
Vyšetřovatel Benny Griessel má problémy s alkoholem a na nátlak své manželky se pokusí přestat pít. Najde toho, kdo zabíjí pachatele násilné trestné činnosti na dětech? Jak s příběhem souvisí zpověď mladé ženy?
Děj má spád, nechybí ani smysl pro humor - knížka se mi četla velmi dobře a jdu zjistit, zda mají v knihovně i nějaké další - třeba i sbírku povídek:-) - ta by se mi hodila do Čtenářské výzvy 2016.

13 hodin
Benny Griessel dál abstinuje a stále věří, že se jednou vrátí ke své manželce a dětem. V práci se stane mentorem - poradcem vyšetřovatelů. Můžou spolu souviset dva případy, které se staly téhož dne? Najde Benny ztracenou americkou dívku?
Opět velmi čtivá knížka:-)

7 dní
Nalezne Benny Griessel autora výhružných mailů a později i odstřelovače policistů? Kdo je vrahem mladé  ctižádostivé právničky? Jak se bude vyvíjet Bennyho soukromý život?
Napínavý příběh má spád a nečekané rozuzlení:-)

Kobra

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za návštěvu a za vložený komentář. Zuzana