pátek 7. srpna 2015

FOLLETT Ken

je vystudovaný filozof, který pracoval jako reportér a později začal psát špionážní či kriminální knížky, celosvětovou popularitu mu přinesla historická próza. Některé jeho knížky jsou zfilmovány nebo mají televizní adaptaci.

Trilogie Století:
Pád titánů
První část monumentální historické ságy Století poutavým způsobem mapuje fiktivní osudy několika rodin, jež byly dramaticky poznamenány moderními dějinami. Pád titánů přivádí na scénu příslušníky britské a německé aristokracie, velšské horníky, ruské dělníky i americké demokraty či zbohatlíky, aby několikrát propojil jejich životní cesty a vložil jim do nich zásadní překážku: první světovou válku. Sto let staré historické události – a v jejich skrytu příběhy lásky, přátelství, hrdinství, ale i beznaděje, ponížení či falše – znovu ožívají….
(citace z přebalu knížky)

Zima světa
Hranice věčnosti


Pilíře země
Na věky věků

Muž s podivnou minulostí
Kavky
Sršeň létá v noci
Sněžná slepota
Kladivo ráje
Smrtící kód

3 komentáře:

 1. Neznám, ale podívám se do Googlu, díky za tip.

  OdpovědětVymazat
 2. Četla jsem Plíře a Na věky věků, bezva čtení jaké mám ráda. Snad narazím někdy na další.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchodujte kdekoliv - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Děkuji za návštěvu a za vložený komentář. Zuzana